MINUST

MINUST

Rõõm naudingutest, toidust ja tervisest on minu kirg. Iga piirang meie toidulaual ja elus üldse ainult laiendab arusaamu sellest mis ja kuidas on võimalik. Kokkupuude erinevate talumatuste ja terviseprobleemidega on juhatanud mind lõputult katsetama ja õppima leidma sobiv toit mis tahes olukorras. Mäng maitsete, tekstuuride ja värvidega on lõbus ning pakub lõputult uut ja huvitavat. Mul on aastatepikkused kogemused gluteenivaba, kaseiinivaba ja tervisliku toitumise vallas. Lisaks ka vähendatud süsivesikutesisaldusega ja ketogeense dieediga. Kõike on võimalik asendada ja seda tõeliselt maitsvalt. Me oleme see mida me sööme. Iga isu ja maitse-eelistus räägib loo meie hingelisest seisundist ja füüsilise keha vajadustest. Oma taldrikut korra vaadates ja endale teadvustades, et miks ma midagi valinud olen rullub lahti lugu minust endast. Me oleme küll kõik pealtnäha sarnased aga meie vajadused ja eelistused väga erilised. Toit saab meid haigeks teha ja ka ravida. Minu jaoks on kõige olulisem, et toit oleks elus ja ka energeetiliselt väekas. Omandatud taimetarkused ja holistiline lähenemine toitumisele ja terveks olemisele on kindlasti märksõnad mis minu kokakunsti hästi kirjeldavad. Taimed toidavad meid nii füüsiliselt kui ka vaimselt valgusega, mille inimkeha muudab teadvuseks ja vaimsuseks. Välisest päikesest saab jõudu meie sisemine päikene mis annab jõudu, energiat ning elurõõmu.

Eelkõige pakun ma tuge tervisliku toitumise, gluteenivaba, kaseiinivaba, vähendatud süsivesikute- ja suhkrusisaldusega ning ketogeense dieediga toimetulekuks. Lisaks pikaaegsele isiklikule kogemusele olen ma ka koolitatud toitumisnõustaja ning läbinud ketogeense dieedi täiendkoolituse Inglismaal. Teadmised herbaatikast annavad nüansi minu retseptidele emakese maa pakutava väega. Ma olen ka kogemusnõustajana toeks neile kes ise või kelle lapsed puutuvad ootamatult kokku piirangutega toiduvalikute osas, mis esimesel hetkel võib kogu senise arusaama maailmast peapeale keerata. Tihtilugu läbi füüsilise ja vaimse tervise murede või ootamatu diagnoosi. Ma tean, et kõik on võimalik. Muutustega tuleb alati kaasa kingitus laienenud võimaluste ja avarduvate piiride näol.

Minu missiooniks on pakkuda tuge ja abi toidulaua kohandamisel vastavalt igaühe soovidele ja vajadustele andes aukoha naudingutele ja rõõmule söömisest ning kergusele, mis käib kaasas õigesti tehtud valikutega!